Část I.

7. října 2014 v 12:55 | dreamingirl |  Příběh..
Procitla.. Rozhlédla se kolem sebe a zjsitila, že je uprostřed lesa. Všude mlha a ticho. Nic víc.Nevěděla, kde se tam najednou vzala. Do ticha něco zavylo. Lekla se. Co to bylo? Ze tmy na ni svítily jasné oči, které se začaly přibližovat. Nevěděla co dělat. Utíkat či zůstat stát? Rozhodla se zůstat.

Oči se přibližovaly. Čím blíž byly, tím méně se bála. Jakoby ty oči znala. Ještě chvíli počkala. Oči se přiblížily, už jim byla nadosah, tak mohla vidět, že se za nimi skrývá tělo vlka. Nebála se. Vlk byl pro ni známý. Nevrčel, spíš se jakoby usmíval. Přišel k ní blíž a olíznul jí ruku. Vzpomněla si! To je On! S jistotou ještě nemohla říct kdo ON, ale cítila, že je jí velice blízký a že jen s Ním může být opravdu v bezpečí. Objala ho a ulehli spolu pod starou vrbu. Znovu usnula. A On s ní..

Paprsky ranního slunce ji pohladily po tváři. Probudila se. Vlk ležel klidně vedle ní, přívětivé oči upřené na její obličej.. Věděla, že ji má rád, nemohl by ji opustit. Přesto uvnitř sebe cítila podivné prázdno. Nevěděla proč. Vlk vstal, přišel blíž, jemně do ní dloubnul čenichem a nechal se podrbat a upřímně se jí zahleděl do očí. Jakoby říkal: "Dobré ráno. A neboj se, zůstanu s Tebou. Budu Tě hlídat, napořád.".. Pocítila teplo u srdce a trochu ji to uklidnilo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Liea-chan Liea-chan | 19. prosince 2014 v 20:11 | Reagovat

Juva, hezůůů :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama