Listopad 2014

Dodatek k Č.II

9. listopadu 2014 v 7:42 | dreamingirl |  Příběh..
Vrátil se.. V očích měl výraz lítosti, že ji tam takhle nechal.. Odpustila mu. Byla šťastná.

Část II.

8. listopadu 2014 v 0:38 | dreamingirl |  Příběh..
Náhle vlk odběhl pryč. Zmizel.. Přestože svým pohledem dívku ujistil, že ji neopustí, pocítila opět zvláštní prázdno a lítost. Čím déle byl pryč, tím více byla nervózní a začal se v ní pomalu rozlévat smutek.

Myslela si, že když ho konečně po dlouhé době našla, JEHO, svoji jedinou spřízněnou vlčí duši, že spolu někam vyrazí.. Cestovat, nebo se jen tak poflakovat.. Prostě že budou spolu a už nikdy nebude muset být sama. Ale jak to dopadlo. Sedí zmatená uprostřed lesa pod vrbou, myslí na něj a přemýšlí, proč ji tu tak najednou zanechal.. Možná šel na lov. Možná uslyšel hlas své smečky.. Nebo si během toho dlouhého pohledu, který si ona vyložila láskyplně jen uvědomil, že ona, obyčejný člověk, pro něj není dost dobrá, že je nudná a on, divoký vlk se s ní přece nebude zahazovat.

Všechny tyhle myšlenky se jí neodbytně tlačily do hlavy. Věděla, že to tak nejspíš není, srdce jí říkalo, že se vrátí, ale ten tichý hlásek uvnitř její hlavy si pořád nedal pokoj.. Ostatně, kdo ví, co se honí v hlavě vlkům..?